Plecháček // V KANCLU – Logo

440,00 

★ Kovový bílý hrnek (známý jako plecháček) s nerezovým lemem má objem 300 ml. Plecháček je univerzální, vhodný pro děti nebo při cestování a to především pro svou nerozbitnost a lehkost. Stylový hrnek zdobí logo web-komiksu V KANCLU.

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

★ Kovový bílý hrnek (známý jako plecháček) s nerezovým lemem má objem 300 ml. Plecháček je univerzální, vhodný pro děti nebo při cestování a to především pro svou nerozbitnost a lehkost. Stylový hrnek zdobí  logo web-komiksu V KANCLU.

Internetový komiks “V KANCLU” původně vznikl jako reakce na absurdní mikrosvět a jazyk současných kanceláří a jejich “obyvatel”, ze kterých si, pomocí jednoduché kresby a nekonkrétních postav, utahuje.

První epizoda se objevila na Facebooku v roce 2014. Od roku 2016 vychází pravidelně každou středu nová epizoda. Momentálně má kolem 4 tis. fanoušků na FB.

Vizuálně je charakteristický proužkovaným papírem klasickým pro kroužkové skicáky – měl tak připomínat rychlou skicu do poznámkového bloku během telefonátu, porady, atp. Sdělení komiksu mělo být nadřazené vizuálnímu stylu, aby se čtenář ztotožnil snáz se situací, ne s postavou.

Jelikož se jedná z části o ruční práci, je každý kousek originál a fotka je do jisté míry ilustrační :). Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.


Podrobnosti ke kovovému hrnku:

  • Materiál: kov.
  • Specifikace: bílá barva a nerezový lem.
  • Objem: 300 ml.
  • Výška: 80 mm.
  • Průměr: 87 mm.

Doporučujeme pouze ruční mytí.
 Nesmí se vkládat do mikrovlnné trouby!
Současné technologie neumožňují 100% pokrýt coatingem ucho plechového hrnku, tj. na uchu či jinde na hrnku může lehce prosvítat podklad, vzhledem k ruční výrobě jsou přípustné i drobnější vady.
Použití na sporáku nebo na ohni může snížit životnost obrázku.

Další informace

Hmotnost 500 g
Barva

Materiál

Velikost